Cześć! Nazywam się Marta Soja Jestem marketerką z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym.

Mam na swoim koncie sporo zawodowych sukcesów.

Byłam Community Managerem Serca i Rozumu, kiedy najskuteczniej w Polsce podbijali Facebooka i zdobywali swoje pierwsze dwa miliony Fanów.
Tworzyłam strategie marketingowe dla wielu dużych i małych marek i dbałam o ich wdrożenie w kanałach digitalowych.

Lubię swoją pracę i nigdy nie mam jej dość 🙂

53423805_1122447781268849_788191138073804800_n

Podchodzę do marketingu holistycznie. Uważam, że nie da się robić skutecznych i efektywnych działań nie rozumiejąc produktu czy usługi, którą mamy się zajmować.

Szukam najlepszych rozwiązań i nie boję się nie tylko doradzać, ale i odradzać. Pomagam wybrać z pudełka z nadziędziami marketera te, które skutecznie zrealizują cele.

Specjalizuję się w influencer marketingu. Mam na swoim koncie wiele zrealizowanych kampanii dla dużych i małych marek m.in. Tesco, Winiary, limango Polska. Byłam prelegentem najważniejszych konferencji dla twórców internetowych.

O czym piszę?

Lubię podróże, lubię dobre książki i kino, kocham miłe miejsca i fajnych ludzi. Blisko mi do filozofii slowlife, poranki zaczynam od medytacji, a na smutki przepisuję sobie parę dni na łonie natury. Jestem kobietą w biznesie i staram się wspierać inne dziewczyny, a czasem nagłaśniać wydarzenia, które nas w biznesie i życiu dyskryminują. No i jestem marketerką. Także po godzinach. Jestem też matką nastolatka. Z ciekawością obserwuje pokolenie, które wyrosło z telefonem w ręku. Wszystkie te tematy poruszam na blogu.

martasoja2
martasoja1

W czym mogę Ci pomóc?

Lubię uczyć i z powodzeniem realizuję zajęcia z e-marketingu, influencer marketingu i web 2.0 w Wyższej Szkole Bankowej i Wyższej Szkole Handlowej. Mogę przygotować dla Ciebie szkolenia albo wykład.

Mam doświadczenie w copywritingu – także specjalistyczym np. dla branży technologicznej czy e-commerce. Dla Ciebie też mogę coś napisać.

Razem z moim zespołrm mogę przygotować dla Ciebie kampanie z twórcami internetowymi albo działania z performance marketingu.

Prywatnie – moje rady pewnie nie uratują Ci życia, ale może sprawią, że przemyślisz jeszcze raz skok z okna, gdy Twój nastolatek sprawi, że odechce Ci się wszystkiego 🙂

Myślę, że razem łatwiej, więc zapraszam Cię do dyskusji w komentarzach i wiadomościach.
Możesz też do mnie napisać na czesc@martasoja.pl

Rozgość się i czuj się dobrze!